Powiatowy Zarząd Dróg w Sanoku
ul. Witkiewicza 8
38-500 Sanok
tel./fax: (0-13) 46 42 445
tel.: (0-13) 46 42 446
Godziny urzędowania
poniedziałek - piątek: 7:00 - 15:00
Uruchamiam sytezator mowy...
| Numer przetargu: | |
| Opublikowane: | 10.12.2024, 12:45 |
| Zakończenie: | 18.12.2024, 10:00 |
| Rozstrzygnięcie: | 18.12.2024, 10:15 (jeszcze nierozstrzygnięty) |
| Podlega Ustawie: | tak |
| Kontakt: |
2024-12-10
Ogłoszenie o zamówieniu